Konsulat Honorowy Finlandii w Poznaniu

ul. Wawrzyniaka 10, 60-505 Poznan, Poland

Tel: +48-61-652 5265, +48 601 917492, info@finlandia-konsulat.pl

Ważne !

 

KONKURS PLASTYCZNY

„FINLANDIA I JEJ ELFY, CZYLI POMOCNICY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”

 

Komisja konkursowa:


Robert Jakubiec - Konsul Honorowy Finlandii w Poznaniu

Marcin Kostaszuk - zastępca Dyrektora Wydziału Kultury Urzędu Miasta Poznania

Magda Karinen - Centrum Językowe Karinen

Zbigniew Poszyler - Poznańskie Centrum Kształcenia Zawodowego

Janusz Karasiewicz - v-ce Prezes Stowarzyszenia Przyjaźni Polsko - Fińskiej i Skandynawskiej


WYNIKI KONKURSU

 

KATEGORIA WIEKOWA – PRZEDSZKOLA

 

I miejsce- Sebastian Wieczorek , przedszkole nr. 71

II miejsce -Maksymilian Wiśniewski, przedszkole nr. 30

III miejsce - Amelia Miklasiewicz, przedszkole nr. 44

 

wyróżnienia

Kamila Błoszyk, przedszkole nr. 30

Marianna Rodziejczak, przedszkole nr. 69

Nikola Mikołajczak, przedszkole nr. 86

Julia Bańkowska, przedszkole nr. 118

Praca zespołowa, przedszkole nr. 142, grupa VI

Barbara Kuligowska, przedszkole nr. 155

Praca zespołowa, przedszkole nr. 181, grupa  V

Marek Kurzyca, przedszkole nr. 134

Lena Lipska, przedszkole nr. 174

 

KATEGORIA WIEKOWA - SZKOŁY PODSTAWOWE

 

I miejsce – Maksymilian Tuliński SP nr. 38

II miejsce - Filip Filipiak SP nr. 74

III miejsce - Marianna Radomska SP Da Vinci

 

wyróżnienia

Wiktoria Ryszczyńska, SP nr. 56

Jagoda Drybańska, SP nr. 89

Rozalia Czajkowska, SP nr. 1

Beata Pauszek, SP nr. 15

Dominika Gaca, SP nr. 18

Kajetan Rozmiarek, SP nr. 55

Wiktoria Nodżak, SP nr. 80

Julia Chudzicka, SP nr. 108

Jakub Szajek, SP nr. 107

Praca zbiorowa, ZS 2 II a

Jakub Niewiedział, SP nr. 102

Filip Miliński, SP nr. 102

 

KATEGORIA WIEKOWA - GIMNAZJUM

 

I miejsce - Wiktoria Garus gimnazjum nr. 60

II miejsce - Eryk Niedziela gimnazjum nr. 60

III miejsce - Weronika Radłowska gimnazjum nr. 4

 

wyróżnienia

Julia Piętka, gimnazjum nr. 29

Karolina Kubisiak, gimnazjum nr. 29

Wiktoria Polak, gimnazjum nr. 6

 

KATEGORIA WIEKOWA-  LICEUM

 

I miejsce- Zuzanna Drapiewska XI LO

II miejsce -Barbara Śpikowska- Zespół Szkół Licealno-Technicznych nr. 19

III miejsce- Magdalena Teodorczyk Zespól Szkół nr. 108

 

wyróżnienia

Monika Pelińska, VIII LO

Partycja Kowalewska, Zespół Szkół Zawodowych nr. 1

Daria Korzec, Zespół Szkół Licealno-Technicznych nr. 19

 

 Gratulujemy serdecznie.

Uroczyste spotkanie ze św. MIkołajem, oficjalne ogłoszenie wyników Konkursu i wręczenie upominków, odbędzie się w Galerii MM 14 grudnia 2014 w hallu głównym o godzinie 17.30.

 

 

 

© 2014 Konsulat Honorowy Finlandii w Poznaniu. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą konsulatu.
Projekt i realizacja: performer.pl